Cam-Tech Usługi Informatyczne Suwałki

Cam-Tech Usługi Informatyczne – specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa obiektów, prywatnych jak i biznesowych. Od momentu naszego powstania, nieprzerwanie dążymy do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości produktów i usług opartych na innowacyjnych technologiach i wieloletnim doświadczeniu w branży.

Montaż kamer przemysłowych SuwałkiOferujemy profesjonalny montaż i konfigurację systemów monitoringu przemysłowego, monitoring Suwałki który zapewnia bezpieczeństwo, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, nasze kamery przemysłowe oferują doskonałą jakość obrazu 4K.

Alarm Suwałki – Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu oraz serwisu systemów alarmowych. Oferujemy alarmy Suwałki które są używane w przemyśle, niezawodne i skuteczne. Rozwiązania które oferujemy dostosowane do wszystkich typów obiektów i zapewniają 100% ochronę

Okablowanie Strukturalne – Instalacje niskoprądowe Suwałki tylko z firmą Cam-Tech Usługi Informatyczne Suwałki zapewniamy nie tylko szybki montaż okablowania ale także niezawodność naszych sieci teletechnicznych! Instalacje teletechniczne Suwałki kładziemy już od wielu lat, posiadamy ogromne doświadczenie na tej płaszczyżnie. Na nasze instalacje dajemy 50 lat gwarancji!

Klimatyzacja SuwałkiDbamy także o komfort życia naszych Klientów, w naszej ofercie od 3 lat montaż klimatyzacji Suwałki, montujemy klimatyzacje markowe i z pewnych źródeł. Na nasze instalacje dajemy 5 lat gwarancji.